نرم افزار تصمیم گیری و بهینه سازی
نرم افزار تصمیم گیری

شرکت D-Sight به عنوان یکی از موفق ترین شرکت های تولید کننده نرم افزار های تصمیم گیری در سراسر جهان شناخته شده و گروه مشاوران سام، نماینده رسمی D-Sight در ایران و کشورهای منطقه است.

یکی از جنبه های مهم سیستم تصمیم گیری D-Sight سادگی فراوان و ظاهر جذاب آن برای کاربر و دقت و پیشرفتگی بسیار زیاد از نظر منطق تصمیم گیری و دارا بودن یک متد منحصر به فرد و تایید شده ریاضی است. این فناوری در بیش از ۵۰ دانشگاه معتبر دنیا مورد تست و تایید قرار گرفته  و دارای مشتریانی در بیش از ۴۵ کشور از سراسر جهان است.

D-Sight سبد کاملی از راهکارها را بر مبنای روش های تصمیم گیری چند معیاره برای پاسخ دادن به همه نیازهای تصمیم گیری در یک سازمان به شرح زیر ارائه نموده است:

 • اتوماسیون تصمیم گیری سازمانی (CDM)

  در نظر بگیرید بتوانید تمام معیار های دخیل در یک مساله را برای تصمیم گیری به حسا ب آورید و به متخصصان و صاحب نظران مرتبط با موضوع اجازه دهید که نظراتشان را اعلام کنند و به اشتراک بگذارند. قابلیت تجمیع و ارائه این حجم از اطلاعات به صورت گراف و نمودار و امکان پیشنهاد و ارزیابی سناریوهای ممکن، تصمیم گیری را برای مدیران، علمی تر و کم ریسک تر می نماید.

  به کمک موتور بسیار قدرتمند به کار رفته در سیستم تصمیم گیری D-Sight می توان علاوه بر داده ها و اطلاعات به دست آمده از سیستم های اطلاعاتی، داده های قضاوتی برگرفته از آرای صاحب نظران و خبرگان را نیز به حساب آورد و به شکل علمی اقدام به تصمیم گیری نمود. این قابلیت ها کاربرد فناوری D-Sight را در ارزیابی گزینه های مختلف برای حل یک مساله،  برنامه ریزی استراتژیک، شبیه سازی شرایط گوناگون و مدیریت ریسک، ارزیابی و اولویت بندی پروژه های سرمایه گذاری، تحلیل هزینه فایده، ارزیابی عملکرد و رتبه بندی، صنایع دارویی، فعالیت های پژوهشی، تصمیم گیری در خصوص مسائل زیست محیطی، کشاورزی، بهداشت و درمان، حمل و نقل و دفاعی، تا تصمیمات کلان اقتصادی، سیاسی و اجتماعی امکان پذیر می سازد.
  برای دریافت اطلاعات بیشتر اینجا کلیک کنید.
  دریافت بروشور

 • سیستم بهینه سازی پورتفولیو
  نمونه آنالیز ریسک و بهینه سازی منابع

  اتخاذ تصمیمات سطح بالا در خصوص اولویت بندی پروژه های راهبردی بسیار پیچیده و دشوار است چه رسد به این که بخواهیم بهترین تصمیم را انتخاب و اجرا نماییم. این فناوری کمک می کند تا در چنین شرایطی موفقیت آمیز عمل کنیم. سیستمی را در نظر بگیرید که ورودی ها را از منابع و افراد ذی ربط جمع آوری و یکپارچه می کند. سیستمی که پرتفوی بهینه را در راستای اهداف استراتژیک سازمان و محدودیت های بودجه ای که برایش تعریف کرده ایم محاسبه می نماید. سیستمی که آنالیز حساسیت را به آسانی و از طریق نمایش اطلاعات تصویری و گرافیکی به شما ارائه نموده و تاثیر تغییرات عوامل مختلف را در پروژه ها محاسبه نموده و به شما ارائه می کند. سیستم بهینه سازی پورتفولیو D-Sight به تصمیم گیرندگان امکان می دهد تا ضمن تجزیه و تحلیل سناریوهای گوناگون، با ارزش ترین ترکیب از پروژه ها را که بیشترین هم راستایی را با اهداف استراتژیک سازمان دارد محاسبه نمایند. هم چنین تکنولوژی حاضر با توجه به امکان آنالیز حساسیت و شبیه سازی شرایط گوناگون، امکانات بسیار سودمندی را در جهت مدیریت ریسک تصمیمات راهبردی در اختیار قرار می دهد.
  برای دریافت اطلاعات بیشتر اینجا کلیک کنید.
  دریافت بروشور

 • سیستم تامین کنندگان استراتژیک

  زمانی که از طریق برگزاری مناقصه یا روش های دیگر در جستجوی یک تامین کننده مناسب برای سازمان هستیم، ارائه توضیحات قانع کننده در خصوص چرایی و توجیه انتخاب یک تامین کننده به هیئت مدیره و یا شرکت کنندگانی که در مناقصه پذیرفته نشده اند اهمیت می یابد. برای تامین منابع استراتژیک سازمان، نه تنها قیمت، بلکه معیارهایی مانند کیفیت، ریسک ها، زمان تحویل و... نیز اهمیت دارند. به حساب آوردن تمام این معیار ها توسط تصمیم گیرندگان در سازمان، امر تصمیم گیری و ارزیابی صحیح را پیچیده تر و دشوار تر می نماید. نرم افزارهای D-Sight به منظور تسهیل در انتخاب تامین کنندگان طراحی شده اند.
  برای دریافت اطلاعات بیشتر اینجا کلیک کنید.
  دریافت بروشور

D-Sight optimization software
Portfolio optimization software
decision making software
D-Sight customers
Supplier selection software
D-Sight middle east reseller
decision making software customers